Waluty:
Buty Vans

Dostawa towaru


Reguły Wysyłki

Zlecenia wysyłka w ciągu 1-2 dni po zapłaty jest wykonany. Wszystkie zamówienia są wysyłane przez DHL. Międzynarodowa wysyłka jest w ciągu 1 tygodnia czas dostawy zazwyczaj wykonywane. Po dajemy trzeba numery seryjne swoich zamówień, sprawdzić swój adres e-mail, aby sprawdzić w potwierdzeniu zamówienia.

Anuluj Polityka Order

Jeśli chcesz anulować zamówienie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta po zamówieniu w ciągu sześciu godzin przed końcówka nie dostawa. Taka szkoda, że ​​nie zamówić statek kiedy mogą anulować. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli upierasz się anulować zamówienie, należy przestrzegać naszych zasad zwrotu.

Powrotna Polisa

Jeśli wrócisz swój przedmiot, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w ciągu 3 dni po ich otrzymaniu. Proszę podać imię i nazwisko oraz identyfikator zamówienia, gdy kontaktując się z naszym działem obsługi klienta. Wszystkie powrotne rzeczy muszą zachować ich oryginalny stan nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. I należy zapłacić opłatę zarybiania, wysyłki i opłat manipulacyjnych.

Polityka Exchange

Proszę o kontakt ze swoim imieniem i identyfikator zamówienia, gdy chcesz zamienić inny rozmiar lub kolor w ciągu 3 dni. Jeśli chcesz wymienić inne style, trzeba zapłacić rozprzestrzenianiu cen. Również należy skontaktować się z działem obsługi klienta, będą one pomóc. Wszystkie produkty walutowe, należy zachować ich oryginalny stan nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. I należy zapłacić opłatę zarybiania, wysyłki i opłat manipulacyjnych.

Aby zapewnić przystało, upewnij się, że informacje na temat zamawiania. Wszelkie pytania, prosimy o kontakt z nami.
Copyright © 2020 www.kacpersw.pl. Powered by Tanie Vans