Waluty:
Buty Vans

Polityka prywatności


Zbierać Informacje

Gdy użytkownik odwiedza naszą stronę internetową, możesz wysłać do nas informacje, dane osobowe, które świadomie zdecydować, aby odsłonić który zbiera się w skali globalnej, jak i innych użytkowników na naszej stronie internetowej do indywidualnych informacji badań i użytkowania witryny zebrane.

Do Udzielania Informacji

Ponadto, aby zapewnić powyższą informację do naszych partnerów, jeśli w dalszym ciągu odpowiadają z nami poprzez e-mail, możemy uzyskać treść wiadomości e-mail z adresu e-mail i nasze odpowiedzi. Oferujemy takie same zabezpieczenia dla tych łączności elektronicznej, które zatrudniają w utrzymaniu informacji otrzymanych przez mail i telefon.

Korzystanie Z Informacji

Ogólnie rzecz biorąc, używamy danych osobowych dla celów zarządzania naszą działalność gospodarczą, obsługę klienta oraz świadczenie innych produktów i usług dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Od czasu do czasu możemy również wykorzystać zebrane informacje do was, myślimy o ważnych zmianach na naszej stronie internetowej, nowych usługach i ofertach specjalnych, daje cenne. Są one wykorzystywane do oferty produktów i usług, aby wysłać list są projektowane i konstruowane zgodnie z naszymi tradycyjnymi standardów korporacyjnych w zakresie zarządzania bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych swoich klientów, aby chronić.

Bezpieczeństwo Informacji

Podczas wysyłania poufnych informacji osobistych, takich jak numery kart kredytowych na naszej stronie na nas bezpieczne oprogramowanie serwera, który nabyliśmy szyfruje wszystkie informacje wejściowe, zanim zostanie wysłana. Informacje są szyfrowane na drodze i dekodowane po osiągnięciu naszą stronę internetową. Inne e-mail, że nie można mieć pewność, aby wysłać nam chyba możemy poinformować, że środki bezpieczeństwa w miejscu, zanim zostaną one wysłane za informacje.

Używamy oprogramowanie szyfrujące / bezpieczeństwa w celu ochrony poufności danych osobowych, które chroni przed nieupoważnionym dostępem lub ujawnieniem i przypadkową utratą, zmianą lub zniszczeniem. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Copyright © 2020 www.kacpersw.pl. Powered by Tanie Vans